3 varianten
op basis van materiaal
Klimtoestel
€ 2.547
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Grenen |
| Speelfuncties | Klimmen, Klimtoestel, Klimwand |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 1,8 x 1,7 x 2,4 m |
| Valzone | 4,7 x 4,7 m |
| Obstakelvrije zone | 4,7 x 4,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
