3 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 6.519
Toestelinformatie
| Leeftijd | 3 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Grenen |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Glijden, Klimmen, Schommelen |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 4,0 x 1,4 x 2,6 m |
| Valzone | 5,0 x 6,1 m |
| Obstakelvrije zone | 5,8 x 6,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
