5 varianten
op basis van materiaal
Taludglijbaan met bordes H1.0
€ 2.062
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Glijden |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 2,2 x 1,0 x 1,9 m |
| Valzone | 2,6 x 2,6 m |
| Obstakelvrije zone | 5,4 x 4,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 100 kg |
| Grootste onderdeel | 2,4 x 2,0 x 1,0 m |
