Zandbak bloem en schelp 1.5 x 1.5 x 0.5
€ 2.717
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Zandspel, Zitten |
| Valhoogte | 0,5 m |
| Afmetingen | 2,1 x 2,1 x 0,5 m |
| Valzone | 5,1 x 5,1 m |
| Obstakelvrije zone | 5,1 x 5,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 8 kg |
| Grootste onderdeel | 1,5 x 0,1 x 0,1 m |
