2 varianten
op basis van materiaal
Bokspringpaal
€ 559
Toestelinformatie
| Leeftijd | 0 - 80 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Balanceren, Springen |
| Valhoogte | 0,9 m |
| Afmetingen | 0,5 x 0,5 x 0,9 m |
| Valzone | Ø 3,5 m |
| Obstakelvrije zone | Ø 3,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
