5 varianten
op basis van materiaal
Multi schommel nest 120cm H2.61
€ 4.990
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Loungen, Schommelen |
| Valhoogte | 1,5 |
| Afmetingen | 5,9 x 1,7 x 2,7 m |
| Valzone | 8,2 x 5,1 m |
| Obstakelvrije zone | 8,2 x 6,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 36 kg |
| Grootste onderdeel | 3,3 x 0,3 x 0,3 m |
