Voorleestroon
€ 2.291
Toestelinformatie
| Leeftijd | 0 - 80 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Zitten |
| Valhoogte | < 0,6 m |
| Afmetingen | 0,8 x 0,7 x 1,3 m |
| Valzone | 1,3 x 1,0 m |
| Obstakelvrije zone | 1,3 x 1,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
€ 2.291
| Leeftijd | 0 - 80 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Zitten |
| Valhoogte | < 0,6 m |
| Afmetingen | 0,8 x 0,7 x 1,3 m |
| Valzone | 1,3 x 1,0 m |
| Obstakelvrije zone | 1,3 x 1,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |