5 varianten
op basis van materiaal
Dorp Zarra
€ 15.831
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | RVS |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Rollenspel |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 4,8 x 3,2 x 2,5 m |
| Valzone | 7,5 x 5,8 m |
| Obstakelvrije zone | 7,8 x 6,3 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 275 kg |
| Grootste onderdeel | 3,2 x 1,4 x 1,7 m |
