5 varianten
op basis van materiaal
Huis Tejeda
€ 9.209
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | RVS |
| Speelfuncties | Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 3,2 x 2,9 x 2,5 m |
| Valzone | 5,3 x 5,0 m |
| Obstakelvrije zone | 6,3 x 5,9 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
