Combinatietoestel Jade
€ 19.929
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 7,7 x 2,3 x 3,5 m |
| Valzone | 10,2 x 5,3 m |
| Obstakelvrije zone | 10,7 x 5,3 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 69 kg |
| Grootste onderdeel | 4,0 x 1,0 x 0,4 m |
