4 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel Jaspis
€ 6.602
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 3,1 x 1,5 x 2,4 m |
| Valzone | 5,7 x 4,4 m |
| Obstakelvrije zone | 6,2 x 4,4 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 46 kg |
| Grootste onderdeel | 1,0 x 1,0 x 3,1 m |
