5 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel Aquamarijn
€ 11.233
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Glijden, Klimmen, Klimwand, Ruimtenet |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 4,4 x 2,4 x 3,5 m |
| Valzone | 6,9 x 5,3 m |
| Obstakelvrije zone | 7,4 x 5,3 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
