6 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 18.471
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Glijden, Klimmen, Ruimtenet |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 4,0 x 3,9 x 3,1 m |
| Valzone | 7,0 x 6,8 m |
| Obstakelvrije zone | 7,0 x 6,8 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 49 kg |
| Grootste onderdeel | 3,2 x 1,0 x 0,6 m m |
