Combinatietoestel
SKUBBP.314.5AP
ProductcategorieCombinatietoestellen
Sub productcategorie3 torens
ProductlijnBasic Play
€ 18.002
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Glijden, Klimtoestel |
| Valhoogte | 2,2 m |
| Afmetingen | 6,0 x 3,4 x 3,1 m |
| Valzone | 8,5 x 7,0 m |
| Obstakelvrije zone | 9,0 x 7,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
-
2 varianten op basis van materiaal
-
3 varianten op basis van materiaal
-
4 varianten op basis van materiaal
-
2 varianten op basis van materiaal
