Combinatietoestel Vesuvius
€ 22.269
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Educatie, Rollenspel |
| Valhoogte | 0,4 m |
| Afmetingen | 3,9 x 3,8 x 2,5 m |
| Valzone | 6,9 x 6,6 m |
| Obstakelvrije zone | 6,9 x 6,6 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 80 kg |
| Grootste onderdeel | 2,5 x 1,3 x 0,8 m |
