Zandwereld met spelpaneel
€ 8.066
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Educatie, Klimmen, Waterspel, Zandspel |
| Valhoogte | <0,6 m |
| Afmetingen | 3,4 x 2,9 x 1,9 m |
| Valzone | 6,4 x 5,8 m |
| Obstakelvrije zone | 6,4 x 5,8 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 450 kg |
| Grootste onderdeel | 1,0 x 2,0 x 2,5 m |
