Vrijstaande glijbaan H1.5
€ 3.704
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 3,0 x 1,0 x 2,2 m |
| Valzone | 5,4 x 4,1 m |
| Obstakelvrije zone | 5,9 x 4,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 120 kg |
| Grootste onderdeel | 3,2 x 1,0 x 0,4 m |
