3 varianten
op basis van materiaal
Dubbele schommel H2.5
SKUBBP.034.1R
ProductcategorieSchommels
ProductlijnBasic Play
€ 3.030
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | RVS |
| Speelfuncties | Schommelen, Zitten |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 3,5 x 1,7 x 2,7 m |
| Valzone | 8,2 x 3,0 m |
| Obstakelvrije zone | 8,2 x 4,3 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 103 kg |
| Grootste onderdeel | 1,7 x 3,5 x 2,7 m |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
4 varianten op basis van materiaal
-
4 varianten op basis van materiaal
-
4 varianten op basis van materiaal
-
5 varianten op basis van materiaal
-
7 varianten op basis van materiaal
