Combinatietoestel
€ 19.370
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | RVS |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Klimmen, Klimwand, Rollenspel |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 5,3 x 4,3 x 2,0 m |
| Valzone | 7,8 x 7,2 m |
| Obstakelvrije zone | 8,3 x 7,2 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
