Watertappunt boven maaiveld
€ 626
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Waterspel |
| Valhoogte | - |
| Afmetingen | 0,3 x 0,1 x 1,2 m |
| Valzone | - |
| Obstakelvrije zone | 3,3 x 3,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 1 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 11,2 kg |
| Grootste onderdeel | 1,9 x 0,1 x 0,1 m |
