7 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 15.322
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Glijden, Klimmen, Klimtoestel, Klimwand |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 6,1 x 2,5 x 3,1 m |
| Valzone | 8,5 x 5,6 m |
| Obstakelvrije zone | 9,0 x 5,6 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
