5 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 10.729
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Glijden, Klimmen, Klimtoestel, Klimwand |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 4,6 x 1,8 x 3,0 m |
| Valzone | 7,6 x 4,9 m |
| Obstakelvrije zone | 7,6 x 4,9 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
