3 varianten
op basis van materiaal
Rolstoelwip
SKUBBP.012.4A
ProductcategorieWippen
Sub productcategorieRolstoelwip
ProductlijnBasic Play
€ 12.107
Toestelinformatie
| Leeftijd | 0 - 80 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Balanceren, Wippen |
| Valhoogte | 0,4 m |
| Afmetingen | 4,8 x 1,2 x 0,7 m |
| Obstakelvrije zone | 7,4 x 4,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 325 kg |
| Grootste onderdeel | 4,8 x 1,2 x 0,7 m |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
8 varianten op basis van materiaal
-
4 varianten op basis van materiaal
-
7 varianten op basis van materiaal
-
-
