4 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 11.038
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | RVS |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Glijden, Klimmen, Klimtoestel, Klimwand |
| Valhoogte | 1,8 m |
| Afmetingen | 4,5 x 1,8 x 3,0 m |
| Valzone | 7,5 x 4,8 m |
| Obstakelvrije zone | 7,5 x 4,8 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
