Enkele schommel Anti-wrap H2.2
€ 2.466
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | RVS |
| Speelfuncties | Schommelen |
| Valhoogte | 1,4 m |
| Afmetingen | 2,2 x 1,4 x 2,2 m |
| Valzone | 6,3 x 1,8 m |
| Obstakelvrije zone | 7,3 x 2,8 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
€ 2.466
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | RVS |
| Speelfuncties | Schommelen |
| Valhoogte | 1,4 m |
| Afmetingen | 2,2 x 1,4 x 2,2 m |
| Valzone | 6,3 x 1,8 m |
| Obstakelvrije zone | 7,3 x 2,8 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |