2 varianten
op basis van materiaal
Klimtoestel
€ 7.861
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Hardhout |
| Speelfuncties | Duikelen, Klimmen, Klimtoestel |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 6,5 x 1,8 x 2,4 m |
| Valzone | 4,8 x 8,5 m |
| Obstakelvrije zone | 4,8 x 8,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
