5 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 9.367
Toestelinformatie
| Leeftijd | 0 - 80 |
|---|---|
| Basismateriaal | Hardhout |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 4,6 x 2,45 x 1,5 m |
| Valzone | 4,5 x 7,2 m |
| Obstakelvrije zone | 4,5 x 7,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
