7 varianten
Combinatietoestel
€ 9.900
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Hardhout |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Klimmen, Klimwand |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 5,6 x 1,9 x 2,4 m |
| Valzone | 8,1 x 4,9 m |
| Obstakelvrije zone | 8,6 x 4,9 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
