7 varianten
op basis van materiaal
Nettunnel
€ 3.353
Toestelinformatie
| Leeftijd | 3 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Hardhout |
| Speelfuncties | Klimmen, Klimtoestel, Kruipen |
| Valhoogte | 1,2 m |
| Afmetingen | 1,2 x 1,0 x 1,3 m |
| Valzone | 4,7 x 4,0 m |
| Obstakelvrije zone | 4,7 x 4,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
