2 varianten
op basis van materiaal
Loep
€ 397
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Educatie |
| Valhoogte | - |
| Afmetingen | 0,3 x 0,3 x 0,7 m |
| Valzone | - |
| Obstakelvrije zone | 3,3 x 3,3 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 1 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 10 kg |
| Grootste onderdeel | 1,2 x 0,1 x 0,1 m |
