Combinatietoestel
€ 11.109
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Klimmen, Rollenspel |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 5,5 x 1,8 x 2,4 m |
| Valzone | 8,0 x 5,0 m |
| Obstakelvrije zone | 8,6 x 5,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 490 kg |
| Grootste onderdeel | 0,9 x 0,9 x 2,9 m |
