4 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel Kyaniet
€ 22.370
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 2,0 m |
| Afmetingen | 9,1 x 2,3 x 4,0 m |
| Valzone | 11,6 x 6,0 m |
| Obstakelvrije zone | 12,1 x 6,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
