5 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel Heliotroop
€ 14.673
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 5,5 x 3,9 x 3,5 m |
| Valzone | 8,1 x 6,5 m |
| Obstakelvrije zone | 8,6 x 7,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 90 kg |
| Grootste onderdeel | 3,4 x 1,8 x 1,5 m |
