2 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 9.882
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Bewegen, Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Klimmen, Klimwand |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 5,6 x 1,8 x 3,1 m |
| Valzone | 8,2 x 5,0 m |
| Obstakelvrije zone | 8,7 x 5,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 30 kg |
| Grootste onderdeel | 3,4 x 0,5 x 0,7 m |
