2 varianten
op basis van materiaal
Klimroute Banff
€ 32.698
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Glijden, Klimmen, Speelhuis |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 8,4 x 7,4 x 3,6 m |
| Valzone | 10,4 x 10,1 m |
| Obstakelvrije zone | 11,6 x 10,6 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
