4 varianten
op basis van materiaal
Balanceerkoord
€ 1.392
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Balanceren |
| Valhoogte | 0,5 m |
| Afmetingen | 1,7 x 0,9 x 1,6 m |
| Valzone | 4,7 x 3,9 m |
| Obstakelvrije zone | 4,7 x 3,9 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 97 kg |
| Grootste onderdeel | 1,8 x 0,9 x 1,8 m |
