Stapstam Ø20-25cm H0.3m
€ 126
Robiniahout, FSC® gecertificeerd
PST.000.710
€ 105
Robiniahout, FSC® gecertificeerd
PST.000.711
€ 126
Robiniahout, FSC® gecertificeerd
PST.000.712
€ 126
Robiniahout, FSC® gecertificeerd
PST.000.713
€ 126
Robiniahout, FSC® gecertificeerd
PST.000.714
€ 147
Robiniahout, FSC® gecertificeerd
PST.000.715
€ 147
Robiniahout, FSC® gecertificeerd
PST.000.716
€ 168
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Springen |
| Valhoogte | 0,3 m |
| Afmetingen | 0,3 x 0,3 x 0,3 m |
| Valzone | Ø 3,3 m |
| Obstakelvrije zone | Ø 3,3 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 35 kg |
| Grootste onderdeel | 0,3 x 0,3 x 1,0 m |
