Raket Rosetta
€ 54.663
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Glijden, Klimmen, Rollenspel |
| Valhoogte | 3,0 m |
| Afmetingen | 7,2 x 5,5 x 6,1 m |
| Valzone | 10,7 x 8,5 m |
| Obstakelvrije zone | 10,8 x 9,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 1135 kg |
| Grootste onderdeel | 5,0 x 2,8 x 2,8 m |
