Combinatietoestel
€ 22.919
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Glijden, Klimmen, Rollenspel |
| Valhoogte | 2,2 m |
| Afmetingen | 5,5 x 3,9 x 3,1 m |
| Valzone | 8,6 x 6,8 m |
| Obstakelvrije zone | 9,1 x 6,8 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 117 kg |
| Grootste onderdeel | 3,6 x 1,0 x 1,0 m |
