3 varianten
op basis van materiaal
Balanceer toestel
SKUBBP.072.1B
ProductcategorieEvenwicht & behendigheid
ProductlijnFigura Play
€ 2.009
Toestelinformatie
| Leeftijd | 3 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Balanceren |
| Valhoogte | 0,5 m |
| Afmetingen | 1,7 x 1,7 x 2,2 m |
| Valzone | 4,8 x 4,8 m |
| Obstakelvrije zone | 4,8 x 4,8 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
4 varianten op basis van materiaal
-
6 varianten op basis van materiaal
-
2 varianten op basis van materiaal
-
6 varianten op basis van materiaal
-
6 varianten op basis van materiaal
