8 varianten
op basis van materiaal
Balanceertoestel
SKUBBP.071.9B
ProductcategorieEvenwicht & behendigheid
ProductlijnFigura Play
€ 1.234
Toestelinformatie
| Leeftijd | 0 - 80 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Balanceren |
| Valhoogte | 1,1 m |
| Afmetingen | 1,7 x 1,6 x 1,2 m |
| Valzone | 4,8 x 4,8 m |
| Obstakelvrije zone | 4,8 x 4,8 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
7 varianten op basis van materiaal
-
4 varianten op basis van materiaal
-
6 varianten op basis van materiaal
-
6 varianten op basis van materiaal
-
6 varianten op basis van materiaal
