Speelhuis Vaxjo
€ 3.587
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Hardhout |
| Speelfuncties | Educatie, Rollenspel, Speelhuis |
| Valhoogte | < 0,6 m |
| Afmetingen | 2,2 x 1,8 x 2,0 m |
| Valzone | - |
| Obstakelvrije zone | 5,0 x 4,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
€ 3.587
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Hardhout |
| Speelfuncties | Educatie, Rollenspel, Speelhuis |
| Valhoogte | < 0,6 m |
| Afmetingen | 2,2 x 1,8 x 2,0 m |
| Valzone | - |
| Obstakelvrije zone | 5,0 x 4,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |