4 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel houten wand
€ 11.744
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Hardhout |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Glijden, Klimmen, Klimtoestel, Klimwand |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 5,4 x 1,5 x 2,5 m |
| Valzone | 8,0 x 4,5 m |
| Obstakelvrije zone | 8,5 x 4,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 48 kg |
| Grootste onderdeel | 3,2 x 0,9 x 0,8 m |
