5 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel Morganiet
€ 22.307
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Glijden, Klimmen, Kruipen |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 5,9 x 4,4 x 3,5 m |
| Valzone | 8,6 x 7,4 m |
| Obstakelvrije zone | 9,1 x 7,4 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 30 kg |
| Grootste onderdeel | 0,6 x 1,0 x 3,4 m |
