5 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel Morganiet
€ 23.227
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | RVS |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Glijden, Klimmen, Kruipen |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 5,7 x 4,4 x 3,5 m |
| Valzone | 8,4 x 7,4 m |
| Obstakelvrije zone | 8,9 x 7,4 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
