5 varianten
op basis van materiaal
Boter, Kaas en Eieren
€ 1.053
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 99 |
|---|---|
| Basismateriaal | RVS |
| Speelfuncties | Draaien, Educatie |
| Valhoogte | n,v,t, |
| Afmetingen | 0,9 x 0,2 x 1,3 m |
| Valzone | 3,9 x 3,1 m |
| Obstakelvrije zone | 3,9 x 3,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
