4 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 4.696
Toestelinformatie
| Leeftijd | 3 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 2,7 x 0,9 x 1,9 m |
| Valzone | 5,2 x 4,0 m |
| Obstakelvrije zone | 5,7 x 4,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
