4 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 32.319
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 18 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Glijden, Klimmen, Klimtoestel, Klimwand |
| Valhoogte | 3,0 m |
| Afmetingen | 5,1 x 3,6 x 4,8 m |
| Valzone | 8,9 x 6,6 m |
| Obstakelvrije zone | 8,9 x 6,6 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
