6 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
SKUBBP.210.3AR
ProductcategorieCombinatietoestellen
Sub productcategorie2 torens
ProductlijnBasic Play
€ 12.283
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Glijden, Klimmen, Klimwand, Rollenspel |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 5,8 x 1,5 x 2,5 m |
| Valzone | 8,3 x 4,5 m |
| Obstakelvrije zone | 8,8 x 4,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
3 varianten op basis van materiaal
-
4 varianten op basis van materiaal
-
8 varianten op basis van materiaal
-
6 varianten op basis van materiaal
-
3 varianten op basis van materiaal
