4 varianten
op basis van materiaal
Water- en zandwereld Rog
€ 5.511
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Grenen |
| Speelfuncties | Educatie, Zandspel |
| Valhoogte | < 0,6 m |
| Afmetingen | 2,1 x 2,0 x 1,9 m |
| Valzone | 5,1 x 4,9 m |
| Obstakelvrije zone | 5,1 x 4,9 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
